Ražná-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Vyšné Opátske

Neriešený
meno
Slavka 03. septembra 2021

VSD pri opravách na vedení spôsobila preliačinu do chodníka priamo na ulici pred našou bránou (Ražná 14/A) a po upozornení nepriznala chybu, vraj to tam už bolo.

12. január 2022

Odpoveď samosprávy

Opravu chodníkov na ulici Ražná sme realizovali v jeseni 2021.

Ing. Viktor Mikluš
starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania