Nepojazdný vrak auta

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Marianna 29. septembra 2014

prosíme o odstránenie nepojazdného auta na sídlisku Ťahanovce Berlínska ulica oproti vchodu 26 tmavomodrý opel ŠPZ KE 084 FN. Ďakujeme. Auto stojí bez pohnutia na tom istom mieste cca 2-3 roky o čom svedčí defekt na zadnom kolese a burina pod autom. Žiadame Vás o odstránenie tohto vraku, nakoľko zaberá parkovacie miesto pre ostatných pracujúcich, ktorí majú problém s parkovaním na tomto sídlisku. Ešte raz vďaka za pomoc.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania