Trieda arm. gen. Svobodu-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Dargovských hrdinov

Vyriešený
meno
Peter 09. októbra 2021

Po každom daždi obrovské množstvo blata na chodníku. Ide o chodník vedúceho od schodov smerom k vežiaku Zupkovej ulic č.8. Chodník z betónových tvárnic v strašnom stave.

11. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Dnes boli schody a chodník očistený. So správou mestskej zelene skúsime nájsť riešenie, aby sme zabránili naplavovaniu zeminy.
pekný deň
Jozef Andrejčák

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania