Nefunkčná pouličná lampa

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Vyšné Opátske

V riešení

Zaslal: Miroslav, 30. decembra 2014

Pouličná lampa na Roľníckej 8 nenabehne.

09. január 2015

Odpoveď samosprávy

V najbližšom termíne údržby VO bude porucha odstránená.

Viktor Mikluš, starosta
09. január 2015

Miroslav

Rad by som vedel kedy je ten najblizssi termin udrzby VO?
21. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Predmetný stĺp verejného osvetlenia bol sprevádzkovaný tak, ako som písal začiatkom roka, "pri najbližšom termíne údržby VO".
Ospravedlňujem sa za skutočnosť, že osvetlenie nebolo opravené vo vami očakávanom termíne. Vykonali sme v údržbe verejného osvetlenia nápravu. Ukončili sme zmluvný vzťah s dodávateľským subjektom, ktorý vymieňal chybné komponenty v telesách verejného osvetlenia a od 1. júna 2015 vykonávame bežnú údržbu verejného osvetlenia vlastnými kapacitami.

Viktor Mikluš, starosta MČ Košice - Vyšné Opátske

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.