Postupimská-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Dargovských hrdinov

V riešení

Dobry deň, je možné vyznačiť parkovacie miesta na ulici Postupimska zo strany školy? Dlhodobo tu auta parkujú s veľkým rozostupom a dôsledku toho mizne 1-2 parkovacie miesta, a auta potom musia stat na ceste a komplikujú situáciu.

09. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vyznačovanie nových parkovacích čiar, ako aj obnovu tých existujúcich zabezpečuje v zmysle Štatútu mesta Košice správca komunikácie, ktorým je v tomto prípade mesto Košice. Vzhľadom na deklarovaný nedostatok finančných prostriedkov v rozpočte mesta Košice určených na takéto značenia, mestská časť Košice-Dargovských hrdinov vyčlenila do budúcoročného rozpočtu určitý objem finančných prostriedkov na postupnú obnovu a dopĺňanie parkovacích čiar na území mestskej časti. Pri určovaní plánu realizácie tohto značenia budeme rovnako rátať tiež s lokalitou Postupimskej ulice a okolitých území, na ktorých je problematické parkovanie vozidiel.

PhDr. Erik Stiborek
vedúci oddelenia ŽPVaPČ
Miestny úrad MČ Košice-DH

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania