Janigova-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Neriešený
meno
Jozef Križian 17. marca 2024

Dobrý deň,
kedže som nedostal odpoveď na otázku na sociálnej sieti, pýtam sa tu.
Kedy môžeme očákavať odpratanie lístia ešte z minulého roku pri obrubníkoch na Janigovej-ale aj v predzáhradkach. Naivne som si myslel , že to bude spojené s odprataním kamienkov po zime- nestalo sa tak.
Tento stav -už začínajucej hniloby môže viesť aj k poškodeniu cesty- burina.
Ďakujem
Jozef

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania