Osvetlenie pod mostom Pri hati

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Neriešený
meno
Lenka 20. novembra 2015

Dobry den, od r. 2013 nahlasujem nefunkcne osvetlenie pod mostom Pri hati (podchod medzi zastavkami) a stale je nefunkcne. Vopred Vam dakujem za skore vybavenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania