Opustene vozidlo na parkovisku Drabova

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený
meno
Boris 09. decembra 2015

Dlhodobo odstavene vozidlo (1rok), ani raz nezmenilo miesto, obute zimne pneu, v kufri sada letnych, zabera parkovacie miesto (o ktore je na KVP nudza).

16. december 2015

Ing. Denisa Zoláková

Dobrý deň,

váš podnet sme odstúpili na Mestskú políciu KVP kde sme ich požiadali o informácie v akom stave riešenia je toto opustené vozidlo. O výsledkoch šetrenia Vás budeme informovať.

S pozdravom

Ing. Denisa Zoláková
odb.referent, oddelenie VDaŽP
MÚ MČ Košice-Sídlisko KVP
23. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

váš podnet sme odstúpili na Mestskú políciu KVP kde sme ich požiadali o informácie v akom stave riešenia je toto opustené vozidlo a či vedú toto vozidlo v evidencii.
O výsledku šetrenia Mestskej polície KVP Vás budeme infomovať.

S pozdravom



Ing. Denisa Zoláková

odborný referent, oddelenie VDaŽP

MÚ MČ Košice-Sídlisko KVP
17. október 2017

Boris

Dobry den,

dnes skoro 2 roky po podnete je vrak stale na tom istom mieste, zhrdzaveny, pootvarany, pricom uz urcite nema platne TK, EK ani PZP, ani v takom pripade ho nie je mozne odstranit na vrakovisko?
08. november 2019

Boris

Dobry den, davno vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania