Zľadovatená cesta pri bytovom dome

Zodpovednosť za riešenie: Košice

V riešení
meno
Dominika 18. januára 2016

Pred bytovým domom Lomnická 3,5,7 je neposypaná cesta, na ktorej sa vytvoril klzký ľad. V priebehu niekoľkých dní už došlo aj k pádom a úrazom niekoľkých občanov.

18. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem, Váš podnet bol z dôvodu vecnej kompetencie preposlaný mestu Košice. Zároveň uvádzame link, kde nájdete informácie ohľadom zimnej údržby: http://www.kosicesever.sk/clanok/zimna-udrzba-komunikacii

MČ Košice - Sever

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania