Dlhodobo odstavené vozidlo na Berlínskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Tomáš 02. marca 2016

Na uvedenom mieste je DLHODOBO odstavené vozidlo bez EČV, TK a EK. Majiteľovi je toto vozidlo ľahostajné a asi rovnaký prístup k tejto veci majú aj kompetentné inštitúcie. Na tejto stránke boli uverejnené 2 podnety k tomuto vozidlu, pričom jeden má status "v riešení," ale situácia tomu vyše 7 mesiacov nenasvedčuje. Ja som nedávno ohľadom tejto veci poslal e-maily na MsP a aj miestny úrad a ani len odpoveď som nedostal. Ako fotodokumentáciu použijem fotky z predošlých príspevkov - netreba robiť nové, lebo nič sa nezmenilo!

25. august 2016

Tomáš

Nedávno bolo toto vozidlo preparkované na iné miesto na tom istom parkovisku. Pripomínam, že vodič s tým vozidlom hýbal napriek tomu, že dané vozidlo nemá ŠPZ, technickú a ani emisnú kontrolu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania