Odpad na Učňovskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Šaca

Neriešený

pozdlz ulice chybaju odpadkove kose, popri chodnikoch su rozhadzane plechovky od energet. napojov, plastove flase aj stavebny odpad z chatrajucej budovy

26. marec 2016

Ján

"S ľútosťou Vám oznamujeme,
že pri riešení podnetu Odpad na Učňovskejulici do dnešného dňa nedošlo k pozitívnej náprave a z tohto dôvodu podnet označujeme ako neriešený."

Žiadne vyjadrenie úradu?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania