Výtlky na Drábovej ulici pri servise BUBO

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený

Zaslal: Rudolf, 28. marca 2017

Návrh na zaradenie niekoľkoročných výtlkov do zoznamu opráv na ul. Drábovej k servisu BUBO.

15. máj 2017

Rudolf

Chcem sa spýtať kompetentných, kedy budu opravené výtlky, na ktoré poukazujú občania?
23. október 2017

Odpoveď samosprávy

Mestská časť v tejto časti sídliska KVP realizovala opravu kritických úsekov na uliciach Dénešova a Wurmova. Uvedený problém s výtlkmi evidujeme a zaradíme do plánu opráv cestných komunikácií.

Ing. Jaroslav Teglaši, odd. výstavby, dopravy a životného prostredia
20. február 2018

Odpoveď samosprávy

Výtlky boli opravené v septembri 2017.

Mária Kopuničová

Oddelenie výstavby, dopravy a životného prostredia

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.