Jama na Medickej ulici č.4

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Západ

Vyriešený

Zaslal: Miroslav, 22. mája 2017

Staronový problém Medickej ulice, našťastie len jeden, ale je presne pri parkovisku a keď tam parkujú autá (čo je stále), vodiči musia prechádzať cez toto.

13. jún 2017

Miroslav

Celú Medickú už dali opäť do užívania schopného stavu.
21. december 2017

Odpoveď samosprávy

Opravu predmetného výtlku zabezpečil správca komunikácie (referát dopravy Magistrátu mesta Košice) v júni 2017

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia rozvoja
Mestská časť Košice - Západ
Trieda SNP 39
040 11 Košice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.