Poškodené detské ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Zaslal: Roman, 16. augusta 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Nutnost opravy celeho ihriska , nebezpecenstvo urazu zranenia

04. september 2017

Odpoveď samosprávy

Miestny úrad mestskej časti Košice - Nad jazerom,oddelenie výstavby,Ing. Vozár:

Uvedené detské ihrisko má vo vlastníctve a spravuje ho Správa mestskej zelene Košice.Vzhľadom na to odstupujeme uvedený podnet im na riešenie.Odstránenie uvedených závad budeme sledovať.
04. september 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali aj priamo Správe mestskej zelene Košice.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.