Nedobudovaný chodník pri prechode pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Neriešený
meno
Karol Varga 08. októbra 2017

Pri tomto prechode pre chodcov je z obidvoch strán nedobudovaný chodník do celej šírky prechodu. Je to takto ponechané už roky.

09. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet vo veci zabezpečenia dobudovania chodníka pri priechode pre chodcov na Južnej triede v Košiciach sme odstúpili vlastníkovi a správcovi miestnych komunikácií na priame vybavenie - t.j. Mestu Košice, referátu dopravy.

Klimeková, odd. RRaBP, MÚ MČ Košice - Juh
30. apríl 2018

Karol Varga

prešlo pol roka...stav sa nezmenil...ignoruje sa. Preklopte to na neriešený stav. Vďaka.
30. apríl 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

samospráva bola opätovne vyzvaná k reakcii na tento podnet.

S pozdravom,
Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
02. február 2019

Karol Varga

Ubehol viac ako rok, bol by som rád, keby to bolo opätovne zaslané samospráve, či to nebude mať šancu na úspech teraz po voľbách.
04. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
na základe Vašej aktualizácie podnet znova skúšame preposlať samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
03. september 2019

Karol Varga

Môžem požiadať o opätovné zaslanie samospráve? Toto je silná káva. 2 roky a nič. Ani sa mesto nevyjadrilo či to ma zaradené v programe. Stále čakáme na vyriešenie a dobudovanie.
08. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
30. november 2019

Karol Varga

Situácia sa nemení. Čo s tým?
22. december 2020

Karol Varga

Dobrý deň. Chodník stále nebol dobudovaný. Takže poprosim opätovne kontaktovať zodpovednú samosprávu. Je to už viac ako 3 roky od podania podnetu. Je to smutné sa pozerať na prístup ľudí, ktorí to majú na starosti. Je to o vlažnom prístupe MČ Juh, o ich nedostatočnom odprezentovani problému, a zároveň aj o schopnosti magistrátu reagovať na jednotlivé podnety. Ale však idú vianoce. Súdruh, sudružka na MČ Juh, dnes môžete urobiť dobrý skutok. Odkomunikujte čo najpresnejšie problém, ktorý trvá roky, a keď nebudú na meste reagovať, zdvyhnite telefón a volajte. Nieje to len o nečinnosti magistrátu, ale aj o vašom prístupe na MČ. Vždy môžete urobiť viac ako si myslíte, a aj niečo navyše. Teda, je to na Vás, či sa tu o rok opäť stretneme pri mojom pripomenuti neriešenia podnetu, alebo sa posunieme vpred. Všetkým zodpovedným v celom procese riešenia tohto podnetu prajem pekné sviatky a aj nový rok. :-)
23. december 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania