Nefunkčné verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

V riešení
meno
Boris 18. októbra 2017

V Drocarovom parku medzi rozostavanym objektom domova seniorov a detskym ihriskom (za vchodom Denesova 3) svieti uz len jedno z 3 svetiel verejneho osvetlenia, pravdepodobne skonci zivotnost aj tomu poslednemu coskoro

17. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem, ID 45409 Porucha verejného osvetlenia bola ohlásená správcovi verejného osvetlenia, už je odstránená.

MsÚ KVP
17. august 2020

Boris

Dénešova-osvetlenie-nefunkčné

Dlhodobo (opat) nesvieti lampa (ani jedna z 3 ziaroviek) nad detskym ihriskom, pri vymenniku a ruine skolky/domova socialnych sluzieb, co v noci vytvara velmi tmave casti chodnika. (foto zo starsieho podnetu, neviem odfotit tmu)
17. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

aktualizovaný podnet bol preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania