Nefunkčné tlačidlo pri priechode pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Vyriešený
meno
Tomas 05. novembra 2017

Tlacidlo pre chodcov je nefunkcne, po stlaceni sa nerozsvieti. Pri OC galeria, smer na muskatovu. V oboch smeroch.

08. november 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

pripájam reakciu dopravného úseku:

Na križovatke pri OC Galéria je pevný režim. Čiže chodci dostávajú zelenú v každom cykle aj bez stlačenia tlačidla. Ale včera sme pre istotu oživili svetielka na všetkých tlačidlách, takže teraz sa už po zatlačení rozsvecuje nápis “Čakajte”. Asi to tak bude lepšie, aby chodci nemali obavy, že nedostanú zelenú.


Radoslav Jenčuš, asistent primátora mesta Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.