Vytky pri poste

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

V riešení
meno
Martin 06. decembra 2017

tak to vyzera pri Krasnanskej poste,dokedy?

11. december 2017

Odpoveď samosprávy

Prajem pekný deň,

správcom komunikácie je Mestská časť Košice - Krásna. Výtlky budú vyspravené s prihliadnutím na poveternostné podmienky asfaltovou drvou. Konečné riešenie - vyasfaltovanie celého problémového priestoru bude realizované v termíne do 30. apríla 2018. Ďakujeme za podnet.

JUDr. Marek Kažimír, starosta
14. december 2017

Odpoveď samosprávy

Výtlky pri pošte sú vyspravené asfaltovou drvou. Konečné riešenie - apríl 2018.

JUDr. Marek Kažimír, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania