Ohnuté osvetlenie a visiace káble

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

Neriešený
meno
Tomáš 06. decembra 2017

Horná ulica, výjazd pre peších po panelovej ceste na lokalitu NA HORE, ohnutý stĺp verejného osvetlenia a nízko visiace káble.

11. december 2017

Odpoveď samosprávy

Prajem pekný deň,

verejné osvetlenie je vo vlastníctve a v správe mestskej časti. Podnet odstupujeme na riešenie firme zodpovednej za údržbu a opravy verejného osvetlenia. O termíne odstránenia poruchy vás budeme informovať. Ďakujeme za upozornenie.

JUDr. Marek Kažimír, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.