VRAK auta

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Zaslal: Maroš , 09. decembra 2017

Auto vrak už dlhšie stojaci cca 2roky. Blokuje jedno parkovacie miesto.

Južná trieda (Juh) 37 za kotolnňou.

27. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,
predmetné motorové vozidlo, ktoré javilo známky starého vozidla bolo dňa 23.12.2017 správcom cesty premiestnené na určené parkovisko.



Ing. Stanislav Pusta, veliteľ stanice MsP Košice Juh

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.