Rozbitý odpadkový kôš

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Zaslal: Karol Varga, 19. decembra 2017

Kôš je polámaný. Je nutná jeho celková výmena.

21. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet bol odstúpený správcovi detského ihriska t.j. Správa mestskej zelene v Košiciach.

Beáta Hrobáková, ORR a BP
26. február 2018

Karol Varga

Dobrý deň, kôš bol už vymenený za nový, ďakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.