Poškodený príklop na Čechovovej

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Iveta 22. januára 2018

Poklop kanalizácie sa stále posúva po prechode automobilom - nie je upevnený. A momentálne je aj prasknutý. Ďakujem

09. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Vyjadrenie k predmetnej kanalizačnej šachte (KŠ) na Čechovovej ulici.

Poškodený betónový poklop sa nachádza na KŠ, na starej kanalizačnej stoke, ktorá nie je v správe Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s. Momentálne na KŠ je osadený nový betónový poklop, ktorý 24.1.2018 zabezpečila VVS, a.s. (HS Kanál), aby sa predišlo akémukoľvek nešťastiu. Ďalšie reklamácie ohľadom predmetnej KŠ a starej kanalizácie je treba riešiť s vlastníkom kanalizačnej stoky.

S pozdravom,

Ing. Richard Mišinský
majster HS Kanál
Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.
10. február 2018

Iveta

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, že to akože kto má byť vlastníkom kanalizačnej stoky? Pretože, keby som tu dala foto ako to bolo opravené, tak neviem, či by sa to vám páčilo. Ani to nesadli do zeme a ešte na tom nechali ten poškodený príklop. Nehovoriac o tom, že ak by nejak rýchlejšie tadiaľ prešlo väčšie auto, tak je dosť možné, že by mohlo dôjsť aj k horšiemu nešťastiu a to sú nechcem predstaviť, žeby auto nabralo plot majiteľa domu.
Skúste mi prosím poradiť na koho a ako sa mam obrátiť, aby sa naozaj nič nedajbože nestalo.
Ďakujem veľmi pekne.
S pozdravom
Iveta
10. február 2018

Iveta

Dobrý deň,
len prikladám foto ako bola odstránená závada na poklope kanalizačnej šachty.
Nerozumiem tomu, prečo to takto akože "opravili". Ale myslím si, že je to ešte horšie, ak na tieto dva príklopy narazí nejaké väčšie auto a narazí na plot niektorého domu.
Ako je to možné ešte správne opraviť, kto to ma osadiť do zeme do roviny a odstrániť starý poškodený príklop???!!!
Ďakujem za odpoveď
S pozdravom
Iveta V.
22. február 2018

Odpoveď samosprávy

Prajem pekný deň,

po kontrole kanalizačnej šachty na Čechovovej ulici vám oznamujem, že gravitačná kanalizácia je funkčná s tečúcou odpadovou vodou. Kanalizáciu má v správe VVS, a.s. závod Košice. Prikladám foto z kontroly stavu.

S úctou Marek Kažimír
22. február 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme vzhľadom na uvedené informácie opätovne zaslali VVS s prosbou o riešenie.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
22. február 2018

Iveta

Dobrý deň,
zatiaľ ďakujem za odpoveď a uvidíme, ako sa to bude ďalej vyvíjať.
S pozdravom
Iveta V.
04. december 2020

Iveta Vijtová

Dobrý deň,
ide o príklop, ktorý už bol osadený novým,ale na neho bol daný starý poškodený (čo nechápem význam!!!) .
Momentálne je zase cez polovicu odsunutý, čo vôbec nechápem, kto to zase mohol a AKO??? urobiť :(
Poprosim o nápravu, pretože je to poriadne nebezpečné hlavne pre deti.

Ďakujem.
07. december 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu so žiadosťou o reakciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
11. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za správu zo dňa 7. 12. 2020, na základe ktorej Vám zasielame nasledujúce informácie:

Poklop na Čechovovej ulici je v poriadku.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a ostávame s pozdravom

Tomáš Jerga
vedúci HS Kanál
Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.
11. december 2020

Iveta Vijtová

Ďakujem za vyriešenie situácie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania