Neočistené chodníky

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

Vyriešený
meno
Peter Tomko 26. januára 2018

Dobrý deň. Na podnet rodičov žiakov Základnej školy, by som chcel upozorniť na neočistené chodníky na Námestí sv. Cyrila a Metoda v MČ Košice Krásna

27. január 2018

Odpoveď samosprávy

Prajem pekný deň,

chodníky na ulici Rehoľná a Žiacka budú očistené v termíne do 29.1.2018. Ďakujeme za Váš podnet.

JUDr. Marek Kažimír, starosta
29. január 2018

Odpoveď samosprávy

Prajem pekný deň,

po vykonaní kontroly dňa 27.1.2018 a 29.1.2018 boli problémy s očistením chodníkov v okolí kaštieľa odstránené. Zamestnanec miestneho úradu, ktorý plní úlohy pre potreby kaštieľa bol upozornený na dohodnutý rozsah povinností pri správe a údržbe parku pred a za kaštieľom vrátene údržby chodníkov. Ďakujeme za Váš podnet.

JUDr. Marek Kažimír, starosta
01. február 2018

Martin

nehanbite sa dat take zdovodnenie a prilozit foto? Fotky dokazuju,ze sneh sa roztopil sam...Nebola kalamita a napriek tomu ani jeden chodnik v Krasnej nebol odhrnuty aj ked obec plati koordinatora zimnej udrzby za 1400 eur.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.