Nefunkčná lampa verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený

Zaslal: Boris, 01. februára 2018

Dobry den, na rohu Denesovej a Drabovej uz cca od Vianoc nesvieti lampa, takze priestor pred vchodmi Denesova 1-3 je v noci velmi slabo osvetleny.

20. február 2018

Odpoveď samosprávy

Nefunkčná lampa verejného osvetlenia na rohu Dénešovej a Drabovej - osvetlenie je opravené.

Mária Kopuničová

Oddelenie výstavby, dopravy a životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.