Polámaný prašiak

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Juh

Vyriešený

Zaslal: Karol Varga, 06. februára 2018

Spodná časť prašiaku je odlomená. Ak sa to oplatí ešte opravovať, tak čím skôr, kým si to niekto nezoberie do zberného dvora.

08. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
prašiaky na sídliskách boli osadzované ešte počas výstavby bytových domov. Mestská časť tieto zariadenia neeviduje v majetku. Poškodenú časť prašiaka odstránime.

MÚ MČ Košice Juh
14. február 2018

Karol Varga

Dobrý večer, spomínaná časť prašiaku sa tam už nenachádza. Vec sa vyriešila.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.