Zbierka plastových fliaš

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený

Zaslal: Jaro, 12. februára 2018

zbierka plastových fliaš pod mostíkom pri záhradkách smerom na Popradskú

19. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dňa 14.02.2018 aktivační pracovníci odstránili plastové fľaše a iný odpad pod mostom pri záhradkách, smerom na Popradskú ulicu.

Mária Kopuničová

Oddelenie výstavby, dopravy a životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.