Neudrziavana ulica

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

V riešení
meno
Slavo 18. apríla 2018

Aj po vcerajsiom upratovani ulic IBV na Hore, vyzera ulica K lesu vo velmi zlom stave.

28. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Prajem pekný deň,

vlastník parcely číslo 1693/241, na ktorom prebieha výstavba občianskej vybavenosti bol na znečistenie a povinnosti stavebníka upozornený s termínom odstránenia do 1.5.2018. Po uvedenom termíne správca komunikácie uvedie komunikáciu do pôvodného stavu na náklady toho, kto znečistenie spôsobil.


JUDr. Marek Kažimír, starosta
18. máj 2018

Slavo

Upozornujem na blato z parcely cislo 1693/243. Stavebnik na vami spominanej stavbe mal toho casu popratane pred stavbou.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.