Parkovanie na chodniku

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košická Nová Ves

Uzavretý

Majitelia domov permanentne blokuju chodnik aj ked kazdy ma garaz a dvor

09. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet a foto, ktorý ste nám zaslali sa týka ulice Furčianska, ktorá je v mestskej časti Košická Nová Ves. Poprosíme, kontaktujte MČ Košice - Košická Nová Ves, nakoľko sa jedná o komunikáciu, ktorá je v ich správe.
ďakujeme za pochopenie a pekný deň
Jozef Andrejčák

Jozef Andrejčák
09. máj 2018

Obcan

Prosim o presunutie zodpovednosti na Kosicku novu ves (zla lokalizacia v mape)
10. máj 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

upravil som lokalizáciu na mape a zároveň podnet odoslal MsÚ Košická Nová Ves. Budeme čakať na ich vyjadrenie.

S pozdravom,
Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
26. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade, že auto blokuje chodník je potrebné volať MsP v Košiciach, t.č. 159.
Stanica Košice - východ má sídlo na Dvorkinovej ul., hliadka vie prísť do 2-3 minút.

Milan Lesňák
starosta MČ Košice - Košická Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania