Golianova ul. Bytovky

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

V riešení
meno
František Klik 20. mája 2018

Včera v tomto úseku rozbité koleso...

30. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Prajem pekný deň,

výtlk bol označený zvislým dopravným značením a zaradený do harmonogramu opráv. Ďakujeme za upozornenie.

JUDr. Marek Kažimír, starosta
31. máj 2018

František Klik

na Golianovej ale aj v celej Krásnej je viacero výtkov, viacero poškodení krajnice a samospráva dá značku len k tomu, či k tým, ktoré sa zverejnia na stránke...firma na opravu výtkov bola vybratá a podpísaná s ňou zmluva už 10.3...čoskoro budú tri mesiace od podpísania zmluvy a Krásna je stále "deravá"...
https://kosice-mestska-cast-krasna.digitalnemesto.sk/zverejnovanie/#mc-kosice-krasna/organizacia/mc-kosice-krasna/2018/ZML/1549944785
12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Prajem pekný deň, oprava vytlkov v Krásnej sa vykonáva podľa dohodnutého harmonogramu s firmou Vakert Via, s.r.o. V I. etape sa opravujú vytlky na najdôležitejšich miestnych komunikáciách ako sú ulice Golianova, Pri Hornáde, Smutná a Mozartova. Zatiaľ bolo vybraných cca 20 ton poškodeného asfaltu. V II. etape pokračujeme podľa nahlásených vytlkov občanmi a poslancami v Krásnej, ktorí sa zapojili do našej výzvy. V Krásnej opravuje vytlky a reklamovane úseky ciest na uliciach Minska a K majeru aj spoločnosť SPP, a.s. distribúcia. Zároveň v Krásnej prebieha paralelne výstavba optickej siete firmy Telecom. Všetky opravy budú ukončené podľa vyjadrenia dotknutých firiem v mesiaci jún 2018.

JUDr. Marek Kažimír, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania