Nesvieti semafor na Hlinkovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Košice

Vyriešený
meno
Matej 13. júna 2018

Na ulici Hlinkovej, pred OMV, v smere k Tescu nesvieti na vrchnom semafore zelené svetlo.

23. jún 2018

Matej

Neón už svieti, podnet je vyriešený. Ďakujeme!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.