Cyklotrasa?

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Neriešený
meno
Miroslav 13. augusta 2018

Aj keď je to skôr problém na riešenie pre mesto, nachádza sa v katastrálnom území Nové Ťahanovce. Ide o starú asfaltovú cestu vedúcu vedúcu z parkoviska pri Krematóriu smerom k sídlisku Ťahanovce cez záhradkársku lokalitu Mončí potok. Miestami je v dezolátnom stave. Keď si pozriete cyklotrasu vedúcu po Furčianskom hrebeni od vodojemu k penziónu na Zelenom dvore - nebe a dudy. Teraz v letnom období obľúbená trasa aj na výlety rodín s deťmi. Dá sa s tým niečo urobiť? Mimochodom zadať presnú lokalizáciu nie je možné, preto uvádzam Americkú triedu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania