Nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Nad jazerom

Uzavretý
meno
Andrej 24. septembra 2018

Od piatku 21.9. nesvieti pouličné osvetlenie na ulici Ždiarska 7-13.

03. december 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet už je neaktuálny.
Poruchy osvetlenia je potrebné hlásiť na tf. čísle 055 / 640 7345 alebo na e-mial verejneosvetlenie@dpmk.sk

Miestny úrad mestskej časti Košice - Nad jazerom,oddelenie výstavby. Ing. Ján Vozár:

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania