Otočená dopravná značka na Hlinkovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

Vyriešený
meno
Matej 29. októbra 2018

Na Hlinkovej ulici za zastávkou Pri hati je už dlhé mesiace takto otočená zvislá dopravná značka.

15. december 2018

Matej

Podnet je vyriešený, ďakujeme mesto!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.