Túlavé psy

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

V riešení
meno
Katarína 17. novembra 2018

Túlavé psy sa voľne pohybujú po okolí ulíc K majeru, Minská, Vyšný dvor. Ohrozujú dopravu. Vytvárajú svorky ohrozujúce chodcov.

20. november 2018

Odpoveď samosprávy

Prajem pekný deň, s problémom sme sa obrátili na Úniu vzájomnej pomoci ľudí a psov. Ďakujeme za upozornenie.

Marek Kažimír, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.