Jána Pavla II-zničené stromy a kríky

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Sever

Neriešený
meno
Tabak 26. marca 2019

Boli zničené stromy a kríky popri panelovej ceste od Zlatej koliby až po benzínovu stanicu Slovnaft.

27. marec 2019

Tabak

Ďalšie fotografie...
12. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

K doručenému podnetu uvádzame, že MČ Košice - sídlisko KVP má podľa § 21 Štatútu mesta Košice čistotu a údržba verejnej zelene a verejných priestranstiev zverenú do správy na svojom území. Podľa vyznačenej lokality ide o k.ú. Grunt, ktoré je zverené MČ Košice - KVP. Zároveň hranice k.ú. Grunt sú totožné s územím MČ KVP.



Mária Kottferová, Ing.
Referát životného prostredia a energetiky
Oddelenie výstavby, investícií, SÚ a životného prostredia
Magistrát mesta Košice
Tr. SNP 48/A
040 11 Košice

 55 6419 253
mobil: +421 903 640 400
E-mail: maria.kottferova@kosice.sk
www.kosice.sk
27. apríl 2019

Tabak

Prosím preposlať MČ KVP
29. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol preposlaný MČ KVP.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.