Kaspická-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Nad jazerom

Vyriešený

Dlhodobo neriešené čierne skládky sutiny

12. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
06. január 2020

Odpoveď samosprávy

Podnet bol vyriešený a odpad zlikvidovaný.
Ďakujeme za podnet.
Kto? Odd. VaIČ, MÚ MČ Košice - Nad jazerom
Kedy? 20.12.2019

Milan Derfiňák, odd. VaIČ, MÚ MČ Košice - Nad jazerom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania