Havanská-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Sídlisko Ťahanovce

Vyriešený
meno
Adrian Ilko 10. apríla 2019

Poprosím o odstránenie parkovaciej značky bez EC.Uz dlhodobo to je tak a ľudia nemajú kde parkovať .Dakujem s pozdravím .

09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dopravné značenie P RESERVE a tabuľka so šípkou boli zdemontované.


Ing. Alica Fedáková
odd. výstavby MÚ MČ Košice - Sídlisko Ťahanovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania