Belehradská-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát mesta Košice

V riešení
meno
Michael 18. apríla 2019

Parkovisko na Belehradskej ulici, po rekonštrukcií Ázijskej triedy, padnutý obrubník smerom na parkovacie miesto.
Dlhodobo neriešený problém.

18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Po dokončení dôležitejších skutočností - odlámané schody - COOP Jednota, Pekinská 10, Viedenská ulica, prepadnuté chodníky , prehrdzavelé zábradlia sa postupne dostaneme aj k Vášmu návrhu opráv obrubníkov na Belehradskej ulici. Máme po rokoch veľmi zanedbané sídlisko a všetko naraz nie je možné dať doporiadku. Robím úplné maximum a pomaličky veci napredujú. Ďakujem pekne. S úctou, Mgr.Ing. Miloš Ihnát - starosta MČ. Po čase mi prosím pripomeňte požiadavku. Reálne rozpracovaných je množstvo požiadaviek. Môj kontakt: 0917 271 196. Odpíšte mi prosím spätne , či Vám moja odpoveď vôbec došla. Ďakujem.

Miloš Ihnát - starosta MČ
18. apríl 2019

Michael

Dobrý deň,
odpoveď došla, rozumiem.
Som rád, že existuje takáto možnosť komunikácie so samosprávou.
23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bol som osobne pozrieť. Je to na parkovisku oproti Belehradskej 7. Vyvrátený obrubník je už nahlásený na referáte dopravy MMK. Mali by to riešiť v záruke cesty Ázijská trieda. S úctou, Ihnát - starosta MČ.

Miloš Ihnát - starosta MČ
13. august 2019

Michael

Zdravím,
obrubník je stále v rovnakom stave ako 17. apríla...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania