Pekinská-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Košice

V riešení
meno
Michaela Adzimova 29. apríla 2019

Dobrý deň, prosím vás o zabezpecenie zvýraznenia prechodu pre chodcov, ktorý sa nachádza v smere od Freshu (Pekinska ulica) na zastávku BELEHRADSKA, nakoľko podľa Mestskej polície, ktorá bola dnes upozornena, že stojí na prechode pre chodcov, tam žiaden prechod neexistuje. Ďakujem za súčinnosť. Adzimova

29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý večer,

priechody pre chodcov budú vyznačené len tam, kde je vyznačenie riadne schválené cestným správnym orgánom - mestom Košice. Na doposiaľ neexistujúcom mieste vyznačenie nebude realizované. Priechod musí byť oficiálny a schválený mestom Košice. S úctou, Miloš Ihnát - starosta MČ.

Miloš Ihnát - starosta MČ
29. apríl 2019

Michaela Adzimova

Dakujem za odpoveď. Ešte by ma zaujímalo ci sa neuvažuje dat schváliť tento doposiaľ neexistujuci úsek, a priechod pre chodcov zoficialnit. Denne po tomto úseku prejde veľa ľudí, deti, je to dosť frekventovaný úsek a doposiaľ každý tento neexistujúci prechod pre chodcov akceptoval. Ďakujem Adzimova
04. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
k uvedenému doplním, že podnet na zriadenie priechodu pre chodcov postúpime na Mesto Košice, referát dopravy.
Kto? Mesto Košice, referát dopravy

PhDr. Jaroslav Žďára
Oddelenie výstavby a životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Košice Sídlisko-Ťahanovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania