K lesu-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

Vyriešený

Neudrziavane ihrisko Na Hore, odkedy bolo prevzate pod mestsku cast je v podstate bez udrzby

20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

V tomto období prebieha kosenie pozemkov vo vlastníctve MČ. Aj detské ihrisko bude v najbližších dňoch pokosené, situáciu komplikuje daždivé počasie. Čo sa týka ostatnej údržby - jednotlivé prvky ihriska sú servisované každý rok v novembri. Servis zabezpečuje firma, ktorá prvky detského ihriska montovala.

Ing. Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice Krásna
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Mestská časť vykonala údržbu detského ihriska po zimnej sezóne.
Kto? Mestská časť

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.