Polesná-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

Vyriešený

Posledny tyzden bolo veterne pocasie a nevydrzalo to zrkadlo na ceste Na hore, v blizkosti cintorina a rampy. Mozno je len spadnute vo vysokej, nepokosenej trave. Prosim o jeho znovuosadenie.

20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Zrkadlo na uvedenom mieste bolo poškodené, urobili sme u dodávateľskej firmy objednávku na nové. Po jeho obdržaní bude hneď nainštalované na miesto.

Ing. Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice Krásna
22. máj 2019

Michal Kochan

Polesná-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Pri ceste Polesna na zatacke pri cintorine chyba dopravne zrkadlo
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Zrkadlo na Polesnej ulici bolo doplnené.

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

.

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice - Krásna

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.