Zupkova-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Dargovských hrdinov

V riešení
meno
Ingrid 07. júna 2019

Na parkovisku medzi blokmi Zupková 2 a 4 vodiči parkujú bezohľadne. Štýlom ja zaparkujem a ostatní ma nezaujímajú.
Sú tu aj parkovacie miesta ZTP , ktoré nie sú tiež vyznačené. Ťažko sa odhaduje vzdialenosť pri parkovani ak chcete zaparkovať vedľa ZTP parkovacieho miesta.
Myslím že by parkovacie čiary pomohli zlepšiť parkovanie na tomto parkovisku.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet,
Váš podnet sme prerokovali so zástupcom referátu dopravy magistrátu mesta Košice, nakoľko mesto je správcom všetkých komunikácií. Značenie parkovacích na čiar na parkovisku Zupkova 2, bude prekonzultované na dopravnom dispečingu, nakoľko je nutné aj na dopravné značenie spracovanie projektu, ktorý bude obsahovať aj vyhradené parkovacie miesta pre ŤZP občanov. Danú vec budem konzultovať ešte na úrovni dopravnej polície a mesta Košice.
Ďakujem za pochopenie a pekný deň
Jozef Andrejčák

Jozef Andrejčák

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania