Učňovská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Šaca

Neriešený
meno
julius nagy 14. júna 2019

Cela cesta na učňovskej ulici v Šaci je poškodená od Freshu smerom ku Strednej odbornej Škole a taktiež z USSK ku Škole. Samí výtlk a diera po celej šírke ako aj dlžke. Je tu značné riziko dopravnej nehody dokonca už ohroznie života alebo zdravia účastníkov cestnej premávky.

13. jún 2019

julius nagy

doplnam pozadovane fotky ku podnetu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.