Herlianska-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košická Nová Ves

Vyriešený
meno
Matej 21. júna 2019

Zbytočná zvislá dopravná značka IP 3b, ktorá je navyše aj poškodená a ohnutá. Pri potravinách Klas na Herlianskej ulici.

24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujem za podnet. Ohľadom neaktuálnosti dopravnej značky IP 3b budem kontaktovať správcu komunikácie SSC a taktiež príslušný referát na MMK , resp. oddelenie, ktoré je zodpovedné za dopravné značenie na ceste I. triedy I19( I50). následne by malo dôjsť k odstráneniu zvislej dopravnej značky.
Ďakujem za pochopenie
Kto? Správca komunikácie SSC
Kedy? 2 týždne

Ing. Michal Krcho
starosta MČ Košice - Košická Nová Ves
24. jún 2019

Peter

Takisto nemá zmysel ani značka B2 z druhej strany.
08. september 2019

Matej

2 týždne už dávno ubehli, ZDZ je stále na svojom mieste. Prosím o preposlanie podnetu.
01. október 2019

Michal Krcho

Značky odstránené. Ďakujem starosta
01. október 2019

Michal Krcho

Značky odstránené. Ďakujem starosta. Posielam fotku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania