Čordákova-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Neriešený
meno
trum petar 02. júla 2019

označte danu križovatku nakolko to je potrebne to bude moct potom aj niečo spravit mp aby sa v danej križovatke neparkovalo tak aby bola neprejazdna pre chodcov ktory tu byvaju cez 30 rokov a maju po 60-tke tak su odkazany na bezbarierovy pristup ktory je len z jednej strany !!!! mimochodom pan lorinc je pekne že sa stavia ale stavebnici nemaju čo blokovat chodnik !!!

27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Z uvedenej fotografie a ani z Vášho popisu nám nie je zrejmé, ktorú križovatku a akým spôsobom požadujete označiť. V tomto prípade ide pravdepodobne o chodník a takéto porušenie dopravných predpisov je potrebné okamžite nahlásiť štátnej polícii na číslo 158, prípadne mestskej polícii na číslo 159.

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.