Čordákova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

V riešení

17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. V danej lokalite pravdepodobne vyčíňa skupina vandalov, ktorá nám pravidelne ničí verejný majetok - dopravné značky, detské ihrisko. Do dnešného dňa evidujeme už päť poškodených dopravných značiek a jednu ukradnutú. Požiadali sme mestskú aj štátnu políciu o zvýšenú hliadkovú činnosť v danej lokalite. Tento týždeň máme naplánované obnovenie zničeného dopravného značenia. Touto cestou by sme radi požiadali širokú verejnosť o pomoc pri odhaľovaní takejto nelegálnej činnosti a pri jej zistení Vás prosíme okamžite kontaktovať mestskú políciu na bezplatnom telefónnom čísle 159.

Ďakujeme

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.