Hemerkova-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený

Na ulici Hemerkovej pri Materskej škôlke na ihrisku je domček v katastrofálnom stave. Ohorky od cigariet, olúpané slnečnice, neraz bolo vidieť niekoho ako sa tu opíjal. Chodia sem prevažne ľudia z Dorky.

07. september 2019

Alexandra

Dvaja chlapci z Dorky tam pozametali. Ale aj tak do budúcna by to trebalo opraviť alebo dať úplne preč. Momentálne to nie je vôbec vhodné pre deti. :(
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. V súčasnej dobe prebieha modernizácia detských ihrísk na našom území, niektoré ihriská sa budú rušiť a pri ďalších sa budú dopĺňať herné prvky. Vašim podnetom sa budeme zaoberať a zaradíme ho do plánu údržby a opráv.
Kto? Oddelenie výstavby a majetku mestskej čast
Kedy? leto 2020

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.