Keldišova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Krásna

Vyriešený
meno
Erika Eržinová 11. septembra 2019

Nesvieti verejne osvetlenie,už viac ako rok sa zapne a po chvíli (cca.30.min) prestane svietiť úplne.

11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Poruchu sme obratom nahlásili firme zabezpečujúcej opravu a údržbu verejného rozhlasu a verejného osvetlenia v našej mestskej časti.

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice Krásna
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Porucha na Keldišovej ulici bola odstránená 11. septembra 2019.

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice Krásna
25. september 2019

Erika Eržinová

Po druhý krát mi oznamujete že problém k danému osvetleniu je vyriešený ale to svetlo po roku ani po vašich opravách nezasvietilo
Myslím si že kontrola svietivosti osvetlenia by mala byt večer a nie cez deň keď to nesvieti
26. september 2019

Erika Eržinová

Keldišova-osvetlenie-nefunkčné

Nakoľko ste mi napísali že porucha bola odstránená 11.9 no dnes je 24. 9 a to osvetlenie ešte NESVIETILO
POPROSÍM O NÁPRAVU
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie. Budeme reklamovať opravu verejného osvetlenia. Podrobne popíšeme poruchu.

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice Krásna
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Porucha osvetlenia na Keldišovej ulici bola opätovne riešená dňa 27.09.2019 o 14:30 hod. Bola vymenená elektronika, kabeláž a výbojka. Svietidlo bolo preskúšané, malo by byť v poriadku.

Senderáková Ľudmila, Referát výstavby a CO, MÚ MČ Košice Krásna

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.