Herlianska-značka na ceste -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Lubos 23. septembra 2019

Chybajuca znacka v smere do mesta

23. september 2019

Matej

A čo za značka tam má byť? Lebo pred x rokmi tam bola A 5, ktorá tam už nemá čo robiť, preto bola aj odstránená. Skôr by som navrhoval odstrániť stĺpik.
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, za dopravné značenie na ceste I. triedy je zodpovedná Slovenská správa ciest ako správca komunikácie. Ďakujem za pochopenie. starosta MČ Košická Nova Ves
24. október 2019

Matej

Bola tam doplnená ZDZ A9. Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania