Drabova-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ KVP

Vyriešený
meno
Boris 07. októbra 2019

Pred vchodom Denesova 1 chyba uz viac ako rok poklop nad pripojkou kanalizacie do domu. Zakryte je to provizorne znackou, ale lahko tam moze spadnut dieta alebo zviera. Slo by to napravit?

14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet, avšak predmetná šachta je v majetku a správe bytového domu a nie Mestskej časti Košice-Sídlisko KVP. Je preto potrebné kontaktovať správcu bytového domu.

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice
05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet, avšak predmetná šachta je v majetku a správe bytového domu a nie Mestskej časti Košice-Sídlisko KVP. Je preto potrebné kontaktovať správcu bytového domu.

Ing. Jaromil Čop
vedúci oddelenia výstavby a majetku
Mestská časť Košice-Sídlisko KVP
Trieda KVP 1
040 23 Košice
05. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

poprosili sme mestskú časť o kontakt na správcu, aby sme mu podnet mohli preposlať.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
08. november 2019

Boris

Kanalizacny poklop bol v spolupraci s SBD2 vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.